Přestupová bomba, Kyje kupují z Future Zdeňka Mitrovského

Katarští majitelé TJK rychle zareagovali na nepříjemnou situaci vzniklou zraněním brankářské jedničky Lukáše Malého a z SSK Future kupují Zdeňka Mitrovského. Jednání proběhla velice rychle, dořešit zbývají už pouze některé formality jako je např. lékařská prohlídka. Dle zákulisních informací měly o Mitrovského zájem i Falun, Storvreta nebo Grünenmatt, Kyje ovšem přišly s rychlou a konkrétní nabídkou. Klub nezveřenil finanční podmínky, spekuluje se ale o platbě 50Kč za trénink.

Zdeněk Mitrovský patří ke zkušeným gólmanům, v kariéře hájil svatyni klubům jako Sparta, Future, Kyje nebo Liberec. Mezi jeho největší úspěchy patří stříbro z mistrovství světa, záchrana TJ Kyjí v osmé lize nebo zlato s juniory s SSK Future. Uvidíme, jestli Mitrovský ustojí tlak v TJK, který díky náročným fanouškům byl vždy přítomen.
TJK v srdci. Jak jinak.

3 comments

 • Koudy

  Tak to je opravdu bomba jak hrom! Nevim, jak to ty Katařani dělaj, ale dělaj to dobře! Je vidět, že Tvrdík a Číňani se maj ještě hodně co učit.

 • Svob

  Prej mu šlo hlavně o prachy

 • STUi

  Zdeno je srdcař! Navíc finančně zajištěnej z minulých angažmá (proslýchá se, že ve Futuru měl nejvíc hned po vedení a trenérovi).
  Myslim, že Kyje má v srdci (stejně jako my všichni) a to rozhodlo, přičemž peníze byly až na druhým místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *